6. 10. 2022

NOVÁ KOLEKCE GESSLEIN 2023 JIŽ V PRODEJI!

Do nabídky už přiskočily další nové krásné barevné a materiálové kombinace dětských kočárků GESSLEIN a jejich kompletní výbavy. Přijeďte si do naší kamenné prodejny naživo vybrat materiál a barevné provedení kočárku GESSLEIN pro vaše miminko.

15. 6. 2022

MULTIFUNKČNOST KVALITNÍCH VÝROBKŮ GESSLEIN = UDRŽITELNOST

Zboží Gesslein nepropagujeme formou masivních placených reklam, takže v ceně těchto produktů neplatíte nesmyslné částky za předraženou propagaci zboží na internetu a v časopisech. Investice do GESSLEINU  se vám vyplatí, protože se navíc jedná o mulfifunkční zboží, které vyřazuje zbytečné nákupy mnoha dalších produktů. Zboží, které máme v nabídce, pro Vás pečlivě vybíráme. JEDEN KOČÁREK GESSLEIN ODVOZÍ VŠECHNY VAŠE DĚTI. Jedna hluboká korbička GESSLEIN 5 v 1 je zároveň hnízdečkem, košem na miminko, transportní postýlkou a fusakem typu jaro-podzim do sportovního kočárku. Udržitelnost je pro nás v popředí zájmu.

6. 4. 2022

Jeden kočárek GESSLEIN odvozí všechny vaše děti!!

Díky unikátnímu systému našich podvozků můžete nejdříve konstrukci kočárku používat jako podvozek hlubokého nebo kombinovaného kočárku od narození miminka. Později stačí přikoupit pouze potah BUGGY a při použití stále stejného podvozku získáte terénní do jednoho balíčku skladný kočárek golfového typu.

31. 1. 2022

Jak objednávat zboží, pokud se k nám nedostanete?

Jednoduše volejte naše číslo 773 992 022 nebo 608 022 607  a my Vám s výběrem zboží, KTERÉ BUDE SPLŇOVAT vAŠE KONKRÉTNÍ POŽADAVKY NA PROVOZ, VÝBAVU A DESIGN, pomůžeme. Těšíme se na komunikaci s Vámi.

3. 9. 2021

Zákazníkům naší firmy DUHA věnujeme maximální péči. Naše zboží servisujeme NA POČKÁNÍ.

Zboží zakoupené v naší firmě DUHA pochází z oficiální distribuce s plnou podporou našeho vlastního autorizovaného servisu GESSLEIN. V případě poruchy zboží servisujeme NA POČKÁNÍ.

31. 8. 2021

Ruční zakázkové šití potahů v Německu s velkým důrazem na detail.

Přijeďte si do naší prodejny DUHA nakombinovat dětský kočárek, který pro vás bude jedinečný. Každé dítě je jedinečné a jedinečné stvoření si zaslouží jedinečný kočárek GESSLEIN.